Oto My, poznajmy się…
Ma 57 lat i urodził się w Zielonej Górze. Ukończył rybactwo morskie w Szczecinie. Działał w Unii Wolności. Od ponad trzech lat aktywnie wspiera Nowoczesną. Cztery lata był attaché handlowym w Tokio i dziewięć pracował na placówce dyplomatycznej w Kopenhadze. Dziś prowadzi firmę Qualitech, która kojarzy firmy i sprzedaje polskie produkty w Niemczech.
Tu się urodziła, wychowała, założyła rodzinę i z tym miastem związane jest jej życie. Jest lokalnym przedsiębiorcą, prowadzącym od 25 lat firmę w Zielonej Górze. Kandyduje na radną miejską m.in po to, by otworzyć miasto na nowoczesne miejsca pracy – stworzyć z Zielonej Góry “Krzemową Górę”.
Z wykształcenia mgr inż. technologii żywności, z powołania i zawodu nauczyciel i wychowawca. Praca z młodymi ludźmi jest dla niej niezwykle inspirująca i stawia przede nią ciągle nowe wyzwania. Kandyduje z myślą o pracy nad rozwojem Zielonej Góry jako miasta przyjaznego ludziom, biznesowi oraz atrakcyjnego turystycznie.
Ma 58 lat. Urodziła się i mieszka w Zielonej Górze, z którą związała życie zawodowe i rodzinne. Ponieważ sama zbliża się do wieku seniora zależy jej, by nasze miasto i osiedla były bardziej przyjazne starszym ludziom i aby im żyło się lepiej. Lubi dobrą książkę, ciekawy film, oraz interesuje się krajową polityką.
Z wykształcenia mgr matematyki. Zawsze blisko ludzi i dla ludzi. Jest kobietą dialogu. Kandyduje do rady, bo chce mieć faktyczną możliwość dokonywania zmian. Ciągle wierzy, że wokół nas może być lepiej, ładniej, przyjemniej i wygodniej.
Wieloletnia nauczycielka. Członkini Lubuskiej Rady Seniorów. Od dłuższego czasu walczy o realizację programów ułatwiających życie seniorom. Pomysłodawczyni projektu "Zdalna Opieka nad seniorami". Inicjatorka akcji "Czytelnia pokoleń". Zdecydowała się na kandydowanie do Rady Miasta Zielonej Góry aby dbać o seniorów i ich rodziny. Deklaruje, że będzie pracować ponad podziałami nad realizacją każdego mądrego i praktycznego przedsięwzięcia w mieście.
Zielonogórzanin, manager kultury, dyrektor Sulechowskiego Domu Kultury im. F. Chopina. Stawia na dynamiczne zarządzanie, konsekwentne i skuteczne dążenie do celu, w oparciu o szeroką współpracę ze środowiskiem lokalnym oraz z partnerami z terenu całego województwa, kraju i zagranicy. Autor i pomysłodawca niezliczonej ilości projektów i wydarzeń, w tym najbardziej prestiżowe - Festiwal Muzyki Fryderyka Chopina w Sulechowie, który jest marką samą w sobie. Włącza się w inicjatywy wspierające rozwój turystyki odrzańskiej, „Lubuski Szlak Wina i Miodu”, promując działalność lokalnych winnic oraz lokalnych wytwórców, organizując Prezentacje „Nadodrzańskie Skarby”. Jest Szefem lokalnego sztabu WOŚP oraz organizatorem wielu akcji charytatywnych. Wspiera społecznych animatorów, dotując realizację ich działań z pozyskanych środków z zewnątrz. Za swoją pracę otrzymał medal Lubuski Animator Kultury (2007) od Marszałka Województwa Lubuskiego, nagrodę kulturalną Marszałka Województwa Lubuskiego (2015), siedem nagród kulturalnych burmistrza Sulechowa oraz liczne gratulacje oraz podziękowania m.in. od Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Marszałka Województwa Lubuskiego i Wojewody Lubuskiego. W 2018 roku otrzymał ,,Odznakę Honorową za zasługi dla Województwa Lubuskiego".